WITAJ

Nazywam się Renata Imbierowicz i jestem twórcą przestrzeni dla kobiet Uwalniam Słowa- Buduję Relacje. To miejsce dla kobiet które są w relacji z partnerem i żyją przez pryzmat „powinności”,  często ulegając, by nie urazić, zawieść, czy nie sprowokować do kłótni. Przewidując reakcję partnera zachowują się w „odpowiedni sposób” opierając się na prawach, którymi rządzą się relacje, co w konsekwencji powoduje oderwanie od prawdziwej JA, żyjąc w cieniu.

…ale jednocześnie

Mają już dość  rezygnowania z zaspokajania swoich potrzeb pod wpływem zachowań partnera czy przejmowania się skutkami rozmowy. Chcą mocno stawiać na swoje potrzeby i nauczyć się komunikować w taki sposób, aby zyskać harmonię i spokój w związku. To miejsce dla kobiet, które chcą na nowo poczuć, że są ważne i cenne dla partnera. 

*** 

 Od 2017 roku, jako wykwalifikowany coach i trener, z powodzeniem uczę kobiety jak wyrażać potrzeb i oczekiwań w relacji z partnerem w sposób pogłębiający relację opartą na szacunku i zrozumieniu wzajemnych potrzeb.

Pracuję z kobietami według autorskiego programu Uwalniam słowa – Buduję relacje, w który unikam encyklopedycznych definicji a w zamian skupiam się na powielanych schematach które są zbitkiem negatywnych przekonań i niewypowiedzianych emocji.

KAŻDY MA JAKĄŚ HISTORIĘ. TA JEST MOJA

Skąd masz mieć pewność, czy te spotkania są dla Ciebie? Sama to oceń.

Spotykamy się online,  (Skype/Messenger z wizją lub bez – jak sobie życzysz).

Sama wybierasz miejsce i czas. Możesz siedzieć w swoim ulubionym fotelu w wyciągniętym dresie i bez makijażu, z kubkiem herbaty w ręce, albo leżeć pod kołdrą w piżamie. Ważne, abyś czuła się możliwie bezpiecznie i komfortowo. 

Już po pierwszym spotkaniu będziesz wiedziała, nad czym konkretnie chcesz pracować, i jakiego rezultatu oczekujesz .

Gdy to określisz, przestaniesz mieć poczucie, że życie przecieka Ci przez palce, a zrozumiesz, że jest to możliwe dzięki Twojej pracy i mojemu  wsparciu. W wyobraźni (na razie) zobaczysz siebie jak z łatwością i pewnością stawiasz granice, nazywasz i wyrażasz to, co czujesz bez poczucia winy a w zgodzie z sobą. Już sama ta wizja sprawi, że dużo łatwiej będzie Ci zawalczyć o swoje w relacji a przede wszystkim poczujesz szacunek i sprawczość.

Program Uwalniam słowa-Buduję składa się  z dziesięciu spotkań i jest bardzo indywidualnym programem ponieważ nie ma dwóch identycznych kobiet i relacji.

Istotne znaczenie mają dla mnie  Twoje myśli i uczucia, ponieważ tam znajdują się Twoje potrzeby, które nauczę Cię wyrażać tak, aby były zrozumiałe i spełniane. Przyjrzymy się Twojej postawie, po to, abyś wiedziała, co przeszkadza Ci w byciu asertywną i pewną siebie w relacji. 

A DZIĘKI TEMU:

  • Skończysz z mówieniem dookoła, odkładaniem rozmów na później czy chodzeniem na paluszkach. Będziesz odważnie reagować, kiedy zostaną przekroczone twoje osobiste granice. Ustąpią obawy, dyskomfort i przewidywanie tego, co najgorsze. Odzyskasz optymizm, pewność siebie i zdecydowanie w relacji z partnerem.
  • Pokażę Ci jaki pracować z uczuciami tj. złość, gniew, strach, wstyd, które często paraliżują  i lub wybuchają niekontrolowane. W zamian  nauczę Cię jak komunikować swoje odrębne zdanie, tak aby nie stracić miłości mężczyzny, a zyskać zrozumienie i wsparcie. Zobaczysz, że umiejętne stawianie granic nie grozi utratą relacji, ale wzbudza szacunek, a wyjaśnione nieporozumienia pogłębiają relację.
  • Zadam Ci wiele pytań, które wniosą uważność i poszerzą Twoją świadomość. Dzięki procesowi odkrywania prawdy o sobie, nastąpi integracja na głębszym poziomie tego, co początkowo jawi się jako dysonans, a nawet sprzeczność.
  • W kontakcie ze mną udzieli Ci się mój spokój i zainspiruję siłą, która motywuje do konsekwentnego zmierzania w wyznaczonym kierunku. Pokażę Ci, że warto przekraczać granice swojej strefy komfortu, w stronę wolności, decyzyjności, otwartej komunikacji.

Jestem bratnią duszą swoich klientek, bo wiem, jak pozbyć się wstydu i poczucia winy z powodu tego, że chcesz żyć po swojemu. Zapraszam do swojego świata wszystkie kobiety, którym trudno stawiać granice dla swojej nadmiernej troski, nadopiekuńczości i hojności. Dziewczyny, które chcą wyzbyć się ciężaru odmawiania, gdy ktoś prosi o przysługę. Te, które podjęły wewnętrzną decyzję, że chcą czuć się ważne, szukają autentycznego wsparcia i rozwiązania obecnej sytuacji. Kobiety, które pragną zostać bohaterkami swojego życia.

Moje doświadczenie wskazuje, to nie w partnerze tkwił problem. I nie we Tobie.

Ale we wzorcach Waszych  zachowań, które macie w sobie, a które uniemożliwiają budowania wymarzonej relacji. Wystarczy, że rozpoznasz  , zrozumiesz i zaczniesz zmieniać te wzorce, a wtedy zajdzie zmiana jakiej oczekujesz.

Wystarczyła jedna osoba, aby odmienić wasz związek.  To właśnie od siebie należy zacząć ponieważ zmiana twojego zachowania nie pozostanie bez wpływu na partnera. Potrzebujesz nauczyć się tych odpowiednich, skutecznych narzędzi do i je wdrożyć.

Moje doświadczenie wskazuje, że zwykle niczego nie trzeba „tworzyć” na nowo. Wszystko jest w Tobie, od zawsze przykryte warstwami socjalizacji.

Gotowa do zmiany?

Chcesz poznać  sposób  na to, jak stanowczo, bez lęku, mówić o swoich potrzebach i oczekiwaniach, nie tracąc przy tym relacji, ale zyskując jej pogłębienie i autentyczność.