INNI O MNIE

Szczęście występuje, gdy to co myślisz to co mówisz i to co robisz jest w harmonii". Myślę, że te niezwykle cenne słowa obrazują Renatę.
Bardzo polecam Renatę, jako coacha ze względu na to, że w trakcie spotkania stwarza poczucie bezpieczeństwa oraz przyjazną i komfortową atmosferę.Jest to profesjonalna osoba z pasją i ogromnym zaangażowaniem - a to wszystko poparte wiedzą, nauką i doświadczeniem.
To właśnie Renata otworzyła mi drzwi do poznania siebie na nowo. Dzięki programowi Renaty udało mi się odkryć blokady, które miałam w głowie i zmienić podejście do życia.

Stałam się osobą asertywną, która potrafi określić swoje prawa i granice. Uwolniłam się od bycia dla wszystkich....robię to na co ja mam ochotę a nie to co chcieliby inni. Odkryłam, że jestem osobą wartościową, potrafię docenić samą siebie i akceptować wszelkie niedoskonałości.

Dzięki Renacie nauczyłam się bycia odpowiedzialną i świadomą konsekwencji swojego postępowania. Potrafię wyrażać swoje zdanie i bronić go bez obawy przed ewentualną porażką.
Natalia D.
szczęśliwa żona i mama 2 córek
Zanim trafiłam do Renaty na sesje coachingowe, byłam osobą rozdartą między rodziną, pracą a własnymi potrzebami, pełną poczucia winy, które przenikało każdy istotny aspekt mojego życia.

Podczas pracy z Renatą zrozumiałam, że mam wybór mogę zdecydować którym aspektem mo-jego życia chcę się zająć bez poczucia straty i wyrzutów sumienia. Odkryłam swoją wartość, zrozumiałam, że to, kim jestem jest wystarczające. Uwolniłam się od poczucia bycia dla innych, to bardzo odkrywcze doświadczenie, dzięki któremu moje życie przestało być pasmem robienia rzeczy, na które nie miałam ochoty, a dzięki którym czu-łam się potrzebna. Frustracja i zmęczenie odeszło w zamian powrócił szacunek i godność do samej siebie.
Zdecydowanie stałam się bardziej asertywna, co pozwala mi osiągać sukcesy w różnych moich przedsięwzięciach zawodowych. Poprawiło to moją sytuację towarzyską, potrafię odsiać ziarno od plew, nie pozwalam się krzywdzić ani wykorzystywać. Renata pomogła mi wziąć odpowiedzialność za moje życie i działania pozwala mi to czuć „sprawczość” w moim życiu. Jestem wolniejsza niż kiedykolwiek....

Renata podczas sesji budowała atmosferę bezpieczeństwa, poczucia akceptacji dla moich uczuć oraz zachowań. Była dużym wsparciem dla mnie w odkrywaniu nowej wartości w sobie, co często łączyło się z mierzeniem się z przeszłością. Do końca współpracy czułam się zaopiekowana i bez-pieczna w tej relacji. Świadomość, że ona też mocowała się z problemami w wyrażaniu swoich potrzeb, zawalczeniu o siebie i powiedzeniu STOP, kiedy to poczuję, jak ja dała mi siłę i wiarę w to, że jeżeli jej się udało, to ja też dam radę. Była dla mnie dużą inspiracją. Jestem odważniejsza łatwiej nazywam i wyrażam swoje uczucia. Potrafię werbalnie docenić siebie i innych wysyłam jasne komunikaty, jeśli czegoś nie akceptuję i jakiej zmiany oczekuję od tej osoby w stosunku do siebie ... Życie rysuje się przede mną może nie łatwiejsze, bo jeszcze jestem w procesie, ale dzięki Renacie zdecydowanie ciekawsze i bardziej moje niż kiedykolwiek.
Anna S.
Poznań
Serdecznie polecam proces coachingowy u Renaty ze względu na bardzo indywidualne podejście do klienta. Renata zawsze dawała mi poczucie bezpieczeństwa podczas każdej sesji, sprawiała, że czułam się swobodnie i łatwiej było mi się otworzyć na proces. Jej kon-kretne podejście do życia nie raz pokazywało mi inny punkt widzenia, dawało do myślenia i zmiany niesprzyjających nawyków. Praktyczne zadania, które zadawane były między sesjami, dawały mi rozwiązania, które przydały się w życiu codziennym.

***

Jednak zanim rozpoczęłam proces, towarzyszył mi brak umiejętności mówienia głośno co myślę i czuję w obawie, że spotka się to z dezaprobatą innych. Ograniczał mnie strach przed krytyką i oceną, blokował brak umiejętności postawienia jasno granic w relacjach z innymi. Poświęcanie siebie względem innych oraz przekonanie, " że potrzeby innych są ważniejsze niż moje”, było moją codziennością. Przed podjęciem współpracy z Renatą wystarczyło, że ktoś źle na mnie spojrzał i wtedy już do końca dnia w głowie kotłowało mi się setki myśli „co mogłam zrobić źle, że ta osoba tak zareagowała” . Ciągle brałam odpowiedzialność za samopoczucie innych i winiłam siebie za każde słowo krytyki od innych.

***

Punktem zwrotnym było uświadomienie sobie, że chce o siebie zawalczyć i przestać być "służąca dla innych". Nie chciałam, aby relacje z córkami wyglądały jak kiedyś moje z moja mama. Chciałam być lepszą mama dla nich oraz pogłębić relację z najbliższą rodziną . Uświadomiłam sobie jak bardzo jestem zależna od męża i jak bardzo mi to przeszkadza. Chciałam być traktowana jako partnerka na równi, a nie jak trzecie dziecko. W trakcie wspólnej pracy zobaczyłam, że jestem ok, taka, jaka jestem i nie muszę się upodabniać do innych, żeby poczuć się lepiej. Poradziłam sobie z nadmiernym kupowaniem rzeczy i wydawaniem pieniędzy, uświadomiłam sobie ,że nie muszę tego robić, aby być szczęśliwa, że szczęścia przynoszą mi również inne czynności.

Nauczyłam się jak lepiej formułować swoje myśli w taki sposób, aby pozostać przy tym sobą nie tracąc relacji. Zaczęłam być lepszą mamą dla córek i jasno komunikować swoje potrzeby i wyznaczać zdrowe granice. W domu zaczęłam rozdzielać zadania tak, aby każdy z domowników pomógł a dzięki temu miała również czas dla siebie. Renata niejednokrotnie pomogła zmienić moje przekonania, że moje potrzeby są równie ważne jak potrzeby innych i pokazać mi jak naprawdę wygląda rzeczywistość.

Proces Uwolnij Słowa- Zbuduj Relacje, polecam każdej kobiecie, która chce nauczyć się skutecznie postaw asertywnych i jasnego wyrażania swojego zdania w relacji z najbliższymi oraz pracy.
Kasia
na zawsze wdzięczna klientka
Może zastanawiasz się po co Ci coaching i co zmieni się w Twoim życiu? Oprócz tego, że stracisz czas i wydasz pieniądze, co zyskasz? Jeśli, w Twoich myślach pojawiają się takie lub podobne wątpliwości, posłuchaj mojej historii… i podejmij decyzję…

Renatę poznałam w magiczny sposób, w momencie, w którym pierwszy raz od bardzo dawna postąpiłam w ważnej kwestii, zgodnie z tym, co dyktowało mi serce. Miałam wtedy głębokie poczucie, że dzieje się magia i tak jak mawia Renata zaczęły się dziać „piękne rzeczy”… Wtedy nie do końca jeszcze rozumiałam, co ma na myśli…

Proces coachingowy z Renatą to wspaniała podróż, podróż w głąb siebie, do własnych potrzeb, pragnień, marzeń, do własnej duszy… Podróż do siebie samej, tej prawdziwej, autentycznej, to głęboka wewnętrzna transformacja, która przebiega w relacji pełnej zrozumienia, akceptacji, ciepła, cierpliwości, zaopiekowania, szczerości i prawdzie, przy jednoczesnym profesjonalnym wsparciu ze strony Renaty.

Wiele pięknych chwil podarowała mi Renata, a nasze niekończące się rozmowy, zostaną w moim sercu na zawsze. Dziś jestem w zupełnie innym miejscu i wiem, że to początek wspaniałej podróży jaką jest świadome, przebudzone życie, w zgodzie z własnymi wartościami, we własnej prawdzie, w którym nie ma miejsca na bylejakość…

Renata zaszczepiła we mnie ogromną wiarę w to, że moje życie jest w moich rękach, że to ja kreuję swoją przyszłość i jeśli tylko przełamię własne ograniczenia, to nic już mnie nie zatrzyma…

Nie sposób wyrazić słowami wszystkiego co wydarzyło się, w trakcie współpracy z Renatą. Dlatego jeśli poszukujesz profesjonalnego coacha, obdarzonego ogromną charyzmą, bogatym warsztatem, zawsze świetnie przygotowanego i zaangażowanego… nie zastanawiaj się… skorzystaj ze wsparcia Renaty Imbierowicz.

Polecam z całego serca!
Bożena
Leszno

Opowiedz mi o sobie

Zapraszam Cię serdecznie na pierwszą, bezpłatną sesję! Też możesz zmienić swoje życie!